Zapoznaj się z naszą ofertą
 

Odszkodowania komunikacyjne

CK Korporacja Prawników zajmuje się obsługą prawną osobom poszkodowanym w wyniku wypadków komunikacyjnych, począwszy od zgłoszenia szkody u właściwego ubezpieczyciela, poprzez prowadzenie sprawy cywilnej przeciwko właściwemu ubezpieczycielowi, a skończywszy na postępowaniu egzekucyjnym. Jest to kompleksowa obsługa, w której osoba zainteresowana znajduje profesjonalną pomoc i wsparcie w uzyskiwaniu należnych świadczeń.

Osoba poszkodowana, która znajduje się w trudnej sytuacji jaką jest wypadek komunikacyjny i związane z nim konsekwencje (np. śmierć osoby najbliższej czy też uszczerbek na zdrowiu), często ma problem z poruszaniem się w zawiłym gąszczu przepisów oraz uzyskaniem wszystkich należnych świadczeń od ubezpieczycieli.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób poszkodowanych i wiedząc, że ich sytuacja wymaga pomocy prawnej na najwyższym poziomie, proponujemy Państwu współpracę.

Prowadzimy także skup roszczeń Państwu przysługujących wobec ubezpieczyciela. Wypłata środków następuje w przeciągu 24h!

W przypadku prowadzonych przez nas postępowań odszkodowawczych oferujemy success fee jako formę naszego wynagrodzenia – wynagrodzenie uzaleznione od wyniku. Oznacza to, iż wynagrodzenie pobieramy wyłacznie w przypadku pozytywnego dla Klienta zakończenia postępowania. Daje to beneficjentowi roszczenia gwarancję pełnego zaangażowania w prowadzone postepowanie po naszej stronie, chęć jak najszybszego i najkorzystniejszego jego zakończenia (brak stawki godzinowej), nie obliguje beneficjenta to wypłaty opłaty inicjacyjnej naszą pracę. Wszelkie koszty w trakcie trwania postępowania jak opłaty skarbowe, przejazdy pokrywamy my.

Menu

KONTAKT

CK Korporacja Prawników Sp. z o.o.

Adres korespondencyjny
ul. Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

Centrala
tel. +48 22 35 46 007
e-mail: kontakt@korporacja-prawnikow.pl

Raiffeisen © copyright 2014